cookies disabled
cookies disabled
Bolle Ransom Modulator V3 Golf Bolle Ransom Modulator V3 Golf

Bolle Ransom Modulator V3 Golf

Barva: Shiny White
kód produktu: 11807
3.627 Kč 4.030 Kč
Cena bez DPH: 2.997,52 Kč
Možnosti
Doprava nad 1000 Kč za 30 Kč
Bolle Ransom Modulator V3 Golf
Ransom přináší křišťálově jasnou vizi, s dlouhou životností, lehké rámy. bClear čočky optimalizuji Vaše vidění a odpuzují špínu, šmouhy, nečistoty, vlhkost, takže můžete jasně vidět, co je před námi. Thermogrip sedýlka a tipy chrámu udrži rámy na místě.

  • Thermogrip - hydrofilní materiál má vlhkost absorbující vlastnosti, které udržují rámy pohodlně na svém místě a to i při extrémní zátěži.

  • B-clear - Ultra-lehké Trivex® sklíčka nabízejí bezkonkurenční optickou kvalitu, která může pomoci zlepšit koordinaci očí a rukou, což umožňuje sportovcům dosahovat svého maxima. Materiál lehčí než polykarbonát, tyto sklíčka umožňují větší zorné pole a plnější pokrytí - dávají Vám lepší ochranu před živly bez přidané váhy.

  • OLEOPHOBIC / HYDROPHOBIC TREATMENT - oleofobní úprava na vnější straně. Zapomeňte na nečistoty, mastnoty a zaschlé kapky, tento povlak je zastaví dříve, než Vám způsobí zbytečné rozptýlení.

  • Polarization - polarizované čočky se přizpůsobí světelným paprskům a zaručí Vám tak křišťálově jasný výhled za všech okolností.


  • ANTI-FOG TREATMENT - už nikdy žádné mlžení Vašich brýlí. Zabraňují zamlžení a zaručují dokonalé vidění za každých podmínek.
  • Bolle Ransom Modulator V3 Golf
      Scroll To Top