cookies disabled
cookies disabled
Garmin Approach Z80 Garmin Approach Z80

Garmin Approach Z80

Novinka kód produktu: 010-01771-00
16.490 Kč 16.897 Kč
Cena bez DPH: 13.628,10 Kč
Možnosti
Doprava nad 1000 Kč za 30 Kč
Laserový, golfový GPS dálkoměr se zobrazením mapy ferveje.

 • Golfový laserový dálkoměr s přesností až 20cm u vzdáleností do 320m
 • Vestavěný GPS, zobrazení barevné mapy ferveje a greenu v zorném poli
 • Optický stabilizátor obrazu
 • Předehrané mapy více než 41.000 golfových hřišť
 • Funkce PIN POINTER zobrazuje směr k jamce na místech bez přímé viditelnosti
 • Funkce LASER RANGE ARC zobrazuje kružnice s konstantní vzdáleností
 • Funkce PLAYSLIKE DISTANCE přepočítává vzdálenosti při hře do kopce nebo z kopce
 • Dálkoměr je schválený pro použitích při turnajích v turnajovém režimu

 • Garmin Approach Z80 spojuje funkce golfových GPS hodinek a golfových laserových dálkoměrů. Jedná se o laserový golfový dálkoměr s vestavěným GPS a předehranou databází více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 českých. S Approach Z80 se pracuje jako s běžným laserovým golfovým dálkoměrem, po zaměření cíle ale v zorném poli vidíte nejen laserově měřenou vzdálenost na zaměřený cíl, ale také podrobnou barevnou mapu ferveje nebo greenu, doplněnou o důležité vzdálenosti na hřišti (například překážky, layup, dogleg, začátek a konec greenu).

  Garmin Approach Z80 patří mezi premiérové golfové dálkoměry a svými parametry míří na hráče se single handicapem a samozřejmě profesionály. Dálkoměr pracuje s vynikající přesností, nabízí 6x zoom, stabilizaci obrazu a především vestavěný GPS, který pomocí předehrané databáze golfových hřišť zobrazuje v zorném poli mapu golfového hřiště.

  Jak to celé funguje? Pomocí hledáčku zaměříte na cíl, jehož vzdálenost chcete zjistit, například na vlajku. Po zacílení se u vlajky zobrazí laserově změřená vzdálenost s přesností na 20 cm! a vlevo v obraze plánek jamky včetně GPS vzdáleností k počátku a konci greenu a také k jednotlivým vodním překážkám nebo bunkerům okolo greenu. Laserový GPS dálkoměr Approach Z80 umí navíc i funkci PIN POINTER, která vám ukáže směr a vzdálenost k vlajce i pokud ji přímo na hřišti nevidíte přes stromy, terénní překážky nebo mlhu. Funkce LASER RANGE ARC dokáže v zorném poli zobrazit kružnice s konstantní vzdáleností a funkce PLAYSLIKE DISTANCE přepočítává vzdálenosti při hře do kopce nebo z kopce na základě sklonu terénu. Dálkoměr je schválený pro použitích při turnajích v turnajovém režimu, který vypíná všechny funkce, jako je například měření sklonu terénu, které při oficiálních turnajích nejsou povolené.

  Kromě unikátních funkcí nabízí Approach Z80 kompaktní rozměry a nízkou hmotnost 226 gramů. Vetsavěný GPS přijímač vyžaduje pravidelné dobíjení akumulátoru v dálkoměru. Na jedno nabití vydrží dálkoměr fungovat až 15 hodin. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a bezproblémové použití ve špatném počasí.
    Scroll To Top