cookies disabled
cookies disabled
Garmin TruSwing Garmin TruSwing

Garmin TruSwing

Barva: black
kód produktu: 010-01409-00
3.508 Kč 3.897 Kč
Cena bez DPH: 2.899,17 Kč
Možnosti
Doprava nad 1000 Kč za 30 Kč
Garmin TruSwing
vylepší váš golfový švih k dokonalosti.
Tru Swing je malý a lehký snímač pohybu vaší hole při golfovém švihu. Dokáže vyhodnotit tempo, rychlost, úhly a náklony vaší hole při odpalu.
Naměřené hodnoty vidíte na vašich golfových hodinkách nebo přístroji, stejně tak data po nahrání do aplilkace Garmin Connect ? dokážete porovnávat a zdokolavat tak svou techniku švihu.
Tru Swing je kompatabilní s přístroji Approach G7 a G8 nebo golfovými hodinkami Approach S4, S5, S6 a S20 a umisťuje se pod úchop vaší hole pomocí jednoduché připevňovací svorky.

Swing Tempo
Časový poměr mezi dobou nápřahu a švihu směrem k míči ( Poměr mezi Backswing a Downswing ). Ideální poměr je 3:1 ( 0,9 sec backswing/0,3 sec downswing )

Swing Speed
Rychlost hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem

Club Path
Měření horizontálního pohybu hole ve vztahu ke směru k cíli , při pohledu zhora. Trajektorie švihu určuje, byl-li míč zasažen pohyben zevnitř/ven, či zvenku/dovnitř.

Face to Target
Úhel otevření, či zavření hlavy hole ve chvíli kontaktu s míčkem

Dynamic Loft
Úhel mezi shaftem a zemí, měřený ve chvíli založení hole za míček a znovu při kontaktu hlavy hole s míčkem ve chvíli odpalu. Ideálně jsou obě měření shodná.

Shaft Angle
Úhel kdy otevřete, nebo naopak přivřete hlavu hole ze směru kam chcete hrát.

Shaft Lean
Odklon shaftu od osy, která je 90°oproti zemi, měřený ve chvíli založení hole za míček a znovu při kontaktu hlavy hole s míčkem ve chvíli odpalu. Odkoln od osy v době impactu ovlivňuje loft hole.
Garmin TruSwing
  Scroll To Top