cookies disabled
cookies disabled
Ecco S-Drive Ecco S-Drive

Doporučujeme

Ecco S-Drive

Barva: Bermuda Blue/Fire Tex/R.Y
kód produktu: 151104-50734
3.510 Kč 3.900 Kč
Cena bez DPH: 2.900,83 Kč

Doprava nad 1000 Kč za 30 Kč
Tato exkluzivní pánská golfová obuv ECCO nabízí sportovní design, který je stylový i atraktivní a poskytuje dokonalý, profesionální výkon po celý den. Nohy zůstávají suché déle díky speciální impregnaci horní vrstvy ECCO HYDROMAX®. Speciální podrážka E-DTS® a asymetrický uzávěr poskytují nejlepší podporu a stabilitu bez obětování komfortu. Díky 800 záběrovým úhlům poskytuje inovativní design dokonalou a bezpečnou stabilitu, i když je tráva mokrá. Vzdušný pocit dělá botu spolu s integrovanými komfortními detaily potřebnou pro ambiciózní sportovce.

  • Tato pánská golfová bota v atraktivním designu je vybavena technickými detaily, které realizují to nejlepší z moderního sportovního vybavení
  • Ultralehký síťovinový svršek se stabilizujícím mikrovláknem poskytuje stabilitu, podporu a flexibilitu
  • Odnímatelná vložka umožňuje individuální nastavení šířky boty
  • Vodotěsná technologie ECCO HYDROMAX® udržuje nohy stále suché
  • Exkluzivní podrážka E-DTS® byla speciálně navržena s 800 tažnými konzolami pro stabilitu a výkon

  • HYDROMAX ECCO úprava poskytuje vysoce kvalitní kůži s vynikající odolností vůči vodě a pocení bez použití membrány. Bohatý svršek z kůže je během procesu opalování ošetřen technologií ECCO HYDROMAX. Tato speciální metoda také zabraňuje vytvrzení kůže po opakovaném namočení a sušení v náročných podmínkách, udržuje kůži silnou a trvanlivou, ale měkkou, pružnou a prodyšnou.
      Scroll To Top