TaylorMade P7MC Irons Steel Novinka

TaylorMade P7MC Irons Steel

Kód produktu: N8062709
Značka: TaylorMade
Barva: Chrome
Pánské
od 30.030 Kč 38.500 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
P7MC

HRAJÍ TAK DOBŘE, JAK VYPOUŽÍ
S precizní hratelností a náznakem odpuštění se P·7MC starají o nejlepší útočníky ve hře. Tato železa oslaví veškerou práci, kterou jste vynaložili, abyste se dostali do tohoto bodu, a budou dokonalým nástrojem pro vaši hru.

KOVÁNÍM K DOKONALOSTI
Proces Compact Grain Forging™ značky TaylorMade využívá 2 000 tun tlaku, což je více než dvojnásobek průmyslového standardu. Dodatečná síla dává přesnou kontrolu nad mikrostrukturou výkovku a vytváří užší strukturu zrna, čímž vytváří nejlepší možný pocit.

INSPIROVANÉ TUROU
P·7MC™ inspirované túrou padnou oku náročných hráčů. Tato klasicky tvarovaná železa s minimálním odsazením a obvodovým zatížením poskytují maximální kontrolu a přesnost s nádechem odpuštění.

RAFINOVANÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ
Kompaktní kování zrn dodává rafinované složení zevnitř i zvenčí. Sofistikované řemeslné zpracování ožívá se saténovým povrchem a kovaným „Metal-T“ v zadní části dutiny, čímž vytváří nezaměnitelnou estetiku prémiových želez TaylorMade.

STROJOVĚ FRÉZOVANÁ TVÁŘ A DRÁŽKY
Prvořadá je přesnost. Strojní frézování obličeje zajišťuje vynikající kvalitu a nejagresivnější linie rýhování pro přesnou tvorbu ran. Precizně vytvořené drážky poskytují rotaci a kontrolu potřebnou k vytvoření požadovaného tvaru a trajektorie.

  • Shaft: KBS Tour Steel
  • Grip: Golf Pride Z Grip 360
  • Rozšířené parametry
    Grip: Golf Pride Z Grip 360
    Scroll To Top