Informace a novinky ze světa golfu

Hra z bunkrů

Dostat se z bunkrů v golfu může být náročné, ale se správnou technikou a trochou cviku můžete svoji hru v bunkru zlepšit. Zde je několik jednoduchých tipů, které vám pomohou dostat se z bunkrů úspěšněji:

Čtení greenů

 Čtení greenů je klíčovou dovedností v golfu, protože přímo ovlivňuje váš výkon v patování. Zde je několik tipů, jak efektivně číst greeny:

Golfová etiketa

Golfová etiketa je soubor nepsaných pravidel a způsobů, kterými se golfisté řídí, aby zajistili pozitivní a respektující zážitek na golfovém hřišti. Dodržování golfové etikety pomáhá udržovat plynulé tempo hry a podporuje sportovního ducha.

Nové gripy, více vzdálenosti.

Není to jen grip. Je to jediné spojení mezi vašima rukama a vaší holí. Je to ve vašich rukou při každém jednom úderu. A s "čerstvými" gripy můžete získat dva metry. Je to jen další důvod k osvěžení golfového setu a osvěžení hry.

Příručka pro začátečníky, jak začít svou golfovou cestu

Vítejte ve světě golfu, kde na vás čekají svěží zelené fairwaye, náročné bunkry a kamarádství. Pokud jste v tomto sportu nováček, vydat se na vaši golfovou cestu může být vzrušující a poněkud ohromující. Neboj se! Tento blogový příspěvek vám poslouží jako nosič, který vás provede základními kroky, jak začít s golfem.

Golfcentrum Liberec – ideální místo pro zimní trénink golfu

Golfcentrum Liberec vzniklo v roce 2004 poměrně náročnou přestavbou silně zdevastovaného výstavního pavilonu Bytexu Liberec.
Golfcentrum je komplexně vybaveno pro výuku golfu začátečníků, pro tréning pokročilých golfistů i pro zábavu všech příchozích. Nezapomněli jsme ani na občerstvení.

Golf klub Hukvaldy

V roce 2010 jsme se rozhodli uskutečnit naši dlouholetou myšlenku a využít rozsáhlé pozemky na Hukvaldech k výstavbě nízkorozpočtového golfového hřiště.

Rádi bychom Vám představili naše 9-jamkové golfové hřiště, které je situováno v malebném prostředí rodiště Leoše Janáčka,  pod Hukvaldským hradem, 20 km od Ostravy.

Jak se odnaučit pull

Zatažená rána nebo také pull není v golfu žádná rarita. Sem tam ji zahraje skoro každý. Dá se říct, že jde o opak zatlačené rány. Ta svým výsledkem připomíná slice, zatažená rána končí podobně jako hook nalevo od cíle. Rozdíl hledejte v trajektorii ran. Hook začíná vpravo a za letu se stáčí doleva. Zatažená rána letím doleva od začátku.

Scroll To Top