Nike React Ace Tour -35%

Nike React Ace Tour

Kód produktu: CW3096-105-40
Značka: Nike
Barva: White/Black/Pink
Dámské
2.250 Kč 3.450 Kč
Vyberte si/
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
INOVACE PRO VÁS.
- Rádi bychom vám představili Nike React Ace Tour. Je to první výkonná golfová obuv navržená a vylepšená speciálně pro sportovce. Ať už jste profesionál nebo teprve začínáte, každý detail, od nového trakčního vzoru až po inovativní systém šněrování, je navržen pro výkon.

Design speciálně vyvinutý pro ženy.
- Tato bota byla vyvinuta, vyladěna a upravena tak, aby vyhovovala výkonnostním potřebám sportovkyň. Střih byl přizpůsoben tvaru ženského chodidla, a proto má užší oblast prstů, užší zúženou patu a podrážku, která se zužuje v klenbě chodidla.

Inovativní šněrování
- Systém šněrování FlyEase obepíná nohu a zajišťuje rychlé a bezpečné uchycení pouhým zatažením za proužek. Systém lze opět otevřít pomocí boční smyčky.

Responzivní odpružení
- Technologie Nike React poskytuje hladkou, pružnou chůzi s lehkou a odolnou pěnou. Pěnová stélka poskytuje odpružení při každém kroku.

Obvodová trakce
- Místo aby byly umístěny přímo pod chodidlem, nový vzor podrážky integruje trakci podél vnější strany boty. Kritická skluzová zóna pod první metatarzální kostí má další komponenty, které poskytují ještě lepší přilnavost.
Scroll To Top