Garmin Approach S42 -15%

Garmin Approach S42

Kód produktu: 010-02572-01
Značka: Garmin
Barva: Silver
6.380 Kč 7.500 Kč
Možnosti
Dostupnost: obvykle 1-2 týdny
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Chytré golfové hodinky Approach S42 jsou navrženy tak, aby vám pomohli zlepšit vaši hru na hřišti a zároveň s vámi mohly zůstat po celý den, jako stylový a funkční doplněk.
- Hodinky jsou vybaveny displejem skvěle čitelným i na přímém slunci, takže na údaje vždy uvidíte. Můžete je nosit nepřetržitě a dostávat chytrá oznámení, sledovat počet svých kroků a ještě mnohem více. Ať nastoupíte na kterékoli z více než 42.000 přednahraných hřišť, budete ho znát jako své boty.

- Barevný dotykový displej s vysokým rozlišením, skvěle čitelný i na přímém slunci.
- Vysocecitlivý přijímač satelitního signálu.
- Celosvětová databáze více než 42.000 golfových hříšť s bezplatnými aktualizacemi.
- Profily aktivit i pro běh, chůzi a jízdu na kole.
- Grafické zobrazení greenu s možností manuálního umístění jamky.
- Digitální skórekarta.
- Výdrž baterie až 15 hodin s GPS, až 10 dnů v režimu hodinek.
- Voděodolné provedení (do 5 ATM).

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ
- Rychlé zobrazení vzdáleností na začátek, střed a konec greenu vám poskytne všechny informace, které potřebujete pro bezchybný úder.
ZOBRAZENÍ GREENU
- Funkce Zobrazení greenu ukazuje skutečný tvar každého greenu z vaší pozice na hřišti. Pro zvýšení přesnosti si můžete sami upravit umístění jamky.
SLEDOVÁNÍ A VYHODNOCENÍ HRY
- Funkce sledování hry AutoShot automaticky zaznamenává naměřenou délku úderu. Další možnosti měření a sledování získáte při spárování s volitelnými snímači holí Approach® CT10.
CHYTRÁ OZNÁMENÍ
- Když hodinky spárujete s kompatibilním smartphonem, budete na nich moci sledovat příchozí e-maily, textové zprávy a upozornění.
PODROBNÉ STATISTIKY
- Spárujte hodinky s aplikací Garmin Golf™ a získejte podrobné statistiky o svých hrách. Můžete také srovnat své hry s ostatními hráči, nebo se zapojit do výsledkových listin a turnajů.
BUĎTE FIT
- Využívejte výhod integrovaných funkcí pro sport a sledování aktivity, jako je výzva k pohybu, vibrační upozornění a sledování spálených kalorií, počtu kroků nebo spánku.
GOLFOVÉ MAPY
- Hodinky obsahují více než 42.000 CourseView map golfových hřišť z celého světa. Můžete si také stáhnout aktualizace hřišť, na kterých hrajete nejčastěji.
Scroll To Top