Ping G430 LST Driver Novinka -11%

Ping G430 LST Driver

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánské
15.250 Kč 17.130 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
G430 LST
Generujete-li velkou rychlost hlavy hole a spoléháte na pronikavější trajektorii, LST o objemu 440 cm3 zrychlí rychlost míče se sníženou rotací, přičemž hlavními přispěvateli je nový Carbonfly Wrap a nově optimalizovaný obličej s rotací, která kombinuje delší rány s příjemnějším impactem. Dostupné ve stupních 9° a 10,5°.

Carbonfly Wrap
šetří váhu na snížení těžiště a zvyšuje rychlost míče a MOI (odpuštění). Svůj podíl na příjemném zvuku má také kompozit.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+
Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design hrají vyváženou roli při snižování hmotnosti z plochy a zároveň vytvářejí větší vychýlení, aby se dosáhlo vyšší rychlosti míče pro delší vzdálenost.

Zvukové inženýrství
Výzkum zvukových frekvencí a harmonických vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní žebrové struktury, což má za následek požadovaný zvuk a zážitek z úderu.

Nejvíce odpuštění
Aby se optimalizoval let míče a maximalizovala vzdálenost při zachování nejvyšší MOI v historii PING, 25gramové wolframové závaží s vysokou hustotou lze posunout do polohy těžiště tak, aby bylo dosaženo změny ±8 yardů mezi nastaveními Draw, Neutral a Fade.

Upravte Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0, osm pozic pro přizpůsobení vaší trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Ladění trajektorie
8 poloh umožňuje nastavení Loftu (±1,5°) a Lie-u (až o 3° plošší než standardní) pro co nejlepší výsledky.

PING shafty
PING ALTA CB Black nabízí střední až vysoký start, PING Tour 2.0 Chrome střední start a PING Tour 2.0 Black podporuje nejnižší trajektorii. PING ALTA Quick je pro vysoký start z nižších rychlostí švihu.

Volitelné shafty
Project X Hzrdus Smoke Red RDX poskytuje vyšší start, Mitsubishi Kai'Li White nižší.
Scroll To Top