TaylorMade Qi10 LS Driver Novinka -11%

TaylorMade Qi10 LS Driver

Kód produktu: M1405709
Značka: TaylorMade
Pánské
14.880 Kč 16.730 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 LS DRIVER
LS = Low Spin. Ponořte se do světa bezkonkurenčního golfového výkonu s novým driverem TaylorMade Qi 10 LS, který představuje vrchol uznávané série Qi10.

Qi10 LS je nově navržený driver s pečlivým zaměřením na detaily a pokročilými technologiemi. Tento driver poskytuje nižší rotaci a nižší start, což je speciálně koncipováno k optimalizaci výkonu pro hráče s vysokou rychlostí švihu. Díky sofistikované konstrukci z více materiálů výrazně zvyšuje setrvačnost, což zajišťuje vynikající odpuštění a konzistentní výkon i při úderech mimo střed hlavy.

Driver Qi 10 LS se nezaměřuje pouze na dosažení nižší rotace, ale také nabízí možnost přizpůsobení výkonu. Jeho pokročilé funkce nastavitelnosti umožňují hráčům ladit driver podle svého jedinečného stylu švihu, což zaručuje individuální zážitek, maximalizující jejich potenciál na hřišti.

TOUR VÝKON PRO LEPŠÍ HRÁČE
Qi10 LS přináší nižší rotaci a nižší start, což je navrženo k optimalizaci výkonu pro hráče s vysokou rychlostí švihu. Díky hluboké úderové ploše a celkově kompaktnějšímu tvaru hlavy se stává preferovaným driverem pro sportovce týmu TaylorMade Tour, včetně Tigera Woodse a Tommyho Fleetwooda.

PŘEPRACOVANÁ KONSTRUKCE POSUVNÉHO ZVÁŽÍ
Nové, účinnější pohyblivé závaží je vybaveno 18g ocelovým posuvným závažím umístěným v inovativním kolejnicovém systému. Přepracovaná konstrukce umožňuje, aby se nastavitelné závaží pohybovalo dále dopředu a níže ve srovnání s modelem Stealth 2 Plus, což přináší odpuštění při nízké rotaci. Tvar spodní části je navržen pro lepší aerodynamiku a snížení turbulencí.

NOVÁ KARBONOVÁ KORUNKA INFINITY
Karbonová korunka Infinity Carbon Crown pokrývá 97 % celkové horní plochy a vytváří strategickou výhodu pro redistribuci hmoty a lepší odpuštění. Díky tomu poskytuje elegantní a čistý vzhled.

ZLEPŠENÝ PŘENOS ENERGIE
Třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pochlubit výrazně lehčí úderovou plochou než tradiční titanová konstrukce, což snižuje váhu a maximalizuje přenos energie při dopadu pro lepší rychlost míče a udržení výkonu při úderech mimo střed hlavy hole.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilní SPEED POCKET™ je navržena tak, aby maximalizovala rychlost míče a poskytovala další odpuštění při nízko trefených ranách.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (round 0.600, 52g)
  • Rozšířené parametry
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top