Ping G410 Plus Driver

Ping G410 Plus Driver

kód produktu: ping_g410D
Značka: PING
12.130 Kč 13.473 Kč Cena bez DPH: 10.024,79 Kč
Možnosti
Pro praváky: Pro leváky:
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Plus Driver

Výrazný pokrok tolerance a rychlosti míče zvýrazňuje driver G410 Plus. Technologie s pohyblivým závažím nabízí jednoduchý způsob, jak přizpůsobit driver požadovanému letu míče, abyste mohli neohroženě a s jistotou zasáhnout mnohem více fairwayí. Nová technologie loftu a lie eight-setting, umožňuje nastavit driver do osmi poloh, pro ideální dráhu letu míče.

Technologie s pohyblivým závažím umožňuje umístit těžiště pro nastavení trajektorie letu míče.

Tři polohy závaží (Draw, Neutral, Fade) pro extrémně vysokou zátěž posouvají polohu těžiště (CG) v každém směru. Ideální nastavení těžiště zvyšuje MOI, aby se zvýšila rychlost míče a tolerance pro delší a rovnější údery.

Technologie Tuning 2.0 driveru G410 využívá novou lehkou aerodynamickou objímku na krčku, která poskytuje osm poloh na ovlivnění letu míče (± 1,5°) a nastavení lie až o 3° než je standard.

Pro zvýšení rychlosti míče a pro větší vzdálenost má driver tvárnou úderovou plochu T9S+ s patentovaným procesem tepelného zpracování, je tak vytvořena tenčí oblast nárazu pro maximální ohýbání úderové plochy. Kování a vnitřní geometrie hlavy jsou klíčem k silnému zvuku a pocitu.

Nový design "zesílené korunky" v hlavě 455cc má zpevňující vlastnosti a kombinuje se s patentovanou technologií Dragonfly Technology, která je uvnitř hlavy, aby vytvořila ultratenkou strukturu korunky, šetřila hmotnost, aby optimalizovala CG (těžiště) a zvýšila toleranci.

Korunka je aerodynamicky tvarovaná a je vybavena agresivnější a účinnější technologií turbulátory, pro zredukování přetížení při snižování rychlosti.
Scroll To Top