Ping G410 LST Fairway Wood -10%

Ping G410 LST Fairway Wood

kód produktu: ping_g410F
Značka: PING
7.750 Kč 8.613 Kč
Možnosti
Dostupnost: obvykle 1-2 týdny
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 LST Fairway

Nová menší hlava má CG (těžiště) o něco nižší a více vpřed než standardní hlava, aby byl vzlet míče vyšší s menší rotací, čehož výsledkem jsou delší údery, které snadno pronikají vzduchem, což je výhodou pro hráče s vysokými trajektoriemi. Kovaná tvárná úderová plocha z oceli zvyšuje rychlost a vzdálenost míče a nový lehký osmipolohový krček nabízí širší škálu nastavení loftu (±1,5°) a lie kombinací.

Mírně menší hlava, optimální poloha CG (těžiště) a mělčí úderová plocha pomáhají míči letět výše s menší rotací, což má za následek delší údery, které snadno pronikají vzduchem.

Nízká zadní strana hlavy dostává těžiště mírně vpřed, než v G400, pro vyšší rychlost míče s maximální stabilitou a toleranci. Ideální místo zásahu se nachází výše na úderové ploše, pro zvýšení rychlosti míče s nízkou rotací na dlouhý a pronikavý let míče.

Vysoká hustota wolframu v obvodu hlavy zvyšuje stabilitu a toleranci. Úderová plocha je vyrobena z vysoce pevné oceli C300 (jedna z nejsilnějších slitin na světě) a je extrémně tenká pro větší pružnost, což zvyšuje rychlost míče, výšku a vzdálenost.

Technologie Tuning 2.0 využívá novou lehkou aerodynamickou objímku na krčku, která poskytuje osm poloh na ovlivnění dráhy letu míče (±1,5°) a nastavení lie až o 3° než je standard, aby se optimalizoval let míče.
Scroll To Top