Sleva 20% Ping G410 SFT Fairway Wood

Ping G410 SFT Fairway Wood

kód produktu: ping_g410F
Značka: PING
6.890 Kč 8.613 Kč Cena bez DPH: 5.694,21 Kč
Možnosti
Pro praváky:
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 SFT Fairway

V SFT je závaží umístěno více na patu, což napomáhá hráčům dostat úderovou plochu do ideální polohy v okamžiku úderu a aby míč zasáhli zprava doleva (Praváci). Hlavy jsou o něco větší a lofty o 1,5° výše na podporu větší tolerance. Kovaná tvárná úderová plocha z oceli zvyšuje rychlost a vzdálenost míče a nový lehký osmipolohový krček nabízí širší škálu nastavení loftu (± 1,5°) a lie kombinací.

Hlavy jsou o něco větší než standardní, aby podpořily snadněji zasažení míče. Tvar hlavy vizuálně napomáhá zasáhnout míč v momentě úderu, co nejpřesněji. Profil SFT inspiruje důvěru.

Nízká zadní strana hlavy dostává těžiště mírně vpřed, než v G400, pro vyšší rychlost míče s maximální stabilitou a toleranci. Ideální místo zásahu se nachází výše na úderové ploše, pro zvýšení rychlosti míče s nízkou rotací na dlouhý a pronikavý let míče.

Vysoká hustota wolframu v obvodu hlavy zvyšuje stabilitu a toleranci. Úderová plocha je vyrobena z vysoce pevné oceli C300 (jedna z nejsilnějších slitin na světě) a je extrémně tenká pro větší pružnost, což zvyšuje rychlost míče, výšku a vzdálenost.

Technologie Tuning 2.0 využívá novou lehkou aerodynamickou objímku na krčku, která poskytuje osm poloh na ovlivnění dráhy letu míče (± 1,5°) a nastavení lie až o 3° než je standard, aby se optimalizoval let míče.
Scroll To Top