Scotty Cameron Phantom X 8.5

Scotty Cameron Phantom X 8.5

kód produktu: 737RH35
Značka: Scotty Cameron
11.400 Kč 12.663 Kč Cena bez DPH: 9.421,49 Kč
Možnosti
Dostupnost: 1-2 týdny
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Každý putter Phantom X je precizně frézovaná vícesložková hůl založená na jednom z pěti nových návrhů. Tyto modely jsou o něco kompaktnější než jejich předchůdci Futura s uhlazenými konturami, aby vzbudily důvěru.

Různé hlavy, které preferují golfisté, nabízejí více možností nastavení, včetně: spojitých čar od náběžné hrany až zpět; jednoduché zaměřovací body; zvýšené nebo odstupňované příruby; a širší nebo "mizející" horní linie. Vyrovnávací funkce byly zvýrazněny delšími, liniemi a trojitými zaměřovacího body zvýrazněnými v neonově žluté barvě.

Každý putter Phantom X je zkonstruován se standardním hliníkovým povrchem 6061, který se rozkládá dozadu a přes oblasti přírub při každém modelu. Výsledkem je solidní zpětná vazba při zachování měkkého pocitu.

Linka Phantom X představuje debut nového gripu Pistolero Plus v cementové šedé barvě s lesklým černým lakem. Pistolero Plus je modifikovaná Pistolero rukojeť s hrubší, méně zúženou pravou (nízkou) rukou, která kombinuje preferovaný výkon a pocit z gumové rukojeti ve stylu Pistolero.
Scroll To Top