Scotty Cameron Select Newport 2.5 2018

Scotty Cameron Select Newport 2.5 2018

kód produktu: 733RD34
9.698 Kč 12.123 Kč Cena bez DPH: 8.014,88 Kč
Možnosti
Pro praváky:
Pri nákupe nad 3000 Kč získavate dopravu za 30 Kč
Scotty vždy míchal jednoduché nápady s mechanickým, rozvážným designem. Newport 2.5 představuje příklad této filozofie tvorby putterů. Díky svému zakřivenému krku na zvýraznění paty nabízí Newport 2.5 putter ostré, vyrovnané linie stylu Newport 2 a čáru na míření. Krček, který poskytuje 3 posunutí shaftu a vizuální podnět v souladu s pocitem hráče. Čtyřcestná vyvažovací technologie značky Select Line přispívá k harmonickému vizuálnímu nastavení tohoto klasického interpreta, zatímco multi materiálová konstrukce poskytuje pevný zvuk a zpětnou vazbu, pro které se staly známé Puttery Select.

Plynulý přechod mezi patou a krčkem zabudovaný do tohoto designu podporuje hladký, obloukový úder. Filozofie společnosti Scotty spočívá v tom, že toto kratší nastavení krku "stylu Santa Fe" doplňuje pozitivní zpětnou vazbu, kterou nabízí vložena vložka z nerezavějící oceli 303.

Pozitivní zpětná vazba hráče a jemný pocit jsou udržovány s až o 30% větším vibračním tlumícím materiálem, který spojuje středně frézovanou hliníkovou vložku s hlavou.
Scroll To Top