Ping G410 Irons Steel 4-PW -10%

Ping G410 Irons Steel 4-PW

kód produktu: ping_g410IS
Značka: PING
25.520 Kč 28.350 Kč
Možnosti
Dostupnost: obvykle 1-2 týdny
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Irons

Železa G410 generují výkon. Úderová plocha má větší ohybovou zónu, která zvyšuje rychlost míče při větších vzdálenostech a vyšších trajektoriích tak, abyste mohli zasáhnout co nejvíce fairwayí. Pocit a zvuk jsou zesíleny společně s tvarovanou dutinou, která tlumí vibrace.

Pružnější, volně pohyblivá úderová plocha zvyšuje rychlost míče pro větší vzdálenost a vyšší maximální výšku, což vám umožní zasahovat cíle.

S o 10% menším offsetem a kratší délkou hlavy ve srovnání s G400, železo G410 představuje vizuálně atraktivní a rafinovanější tvar s větší tolerancí než jakékoliv železo jeho velikosti.

Struktura úderové plochy a dutiny přináší vyšší rychlost míče a šetří hmotnost při rozložení váhy po obvodu. Úspora hmotnosti je soustředěna v krčku, aby se zvýšila o 8% více tolerance a konzistence.

Nová generace technologie COR-Eye spojuje výkon s kaskádovým designem a hlubokým podříznutím na vrchní části hlavy.

Kombinace hliníku a elastomerových odznaků s plnou dutinou vytváří vibrace, které dodávají silný, uklidňující pocit a zvuk. Pružná úprava Hydropearl 2.0 umožňuje plynulý přechod přes trávník a lepší kontakt, což přispívá k všestrannosti želez.
Scroll To Top