TaylorMade P790 Irons Steel 2023 Novinka -11%

TaylorMade P790 Irons Steel 2023

Kód produktu: N2780207
Značka: TaylorMade
Pánské
od 29.380 Kč 38.500 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
SKUTEČNÁ KRÁSA UVNITŘ
Od samého začátku jsou železa P·790 zakořeněna v čisté estetice a promyšleném designu. Jejich skutečná krása se však nachází pod povrchem. S váhou optimalizovanou pro AI a SpeedFoam™ Air uvnitř je každé železo jedinečně navrženo tak, aby fungovalo přesně tak, jak potřebujete.

Jakkoli jsou navenek nápadné, jejich skutečná krása spočívá uvnitř.

POHLED DO vnitra
Každá jednotlivá hůl má jedinečnou vnitřní strukturu se strategickým rozložením hmoty a přesným wolframovým vyvážením. Tato konstrukce optimalizovaná pro AI je navržena tak, aby vytvořila bezkonkurenční směs vzdálenosti, odpuštění a přesnosti.

FLTD CG™ PRO KONZISTENTNÍ VÝKON
FLTD CG™ strategicky umisťuje těžiště (CG) nejníže v dlouhých železech a postupně se posouvá výše v celé soupravě. Nová, tenká-hrubá konstrukce zadní stěny odemyká další přerozdělení hmotnosti a dále optimalizuje hmotnostní vlastnosti pro přesné umístění CG. Design poskytuje lepší start a hratelnost v dlouhých železech s přesností a kontrolou v bodovacích holích.

PRÉMIOVÝ ZVUK A POCIT
Kované duté tělo P·790 je ideální konstrukcí pro spojení výkonu s prvotřídním pocitem. Zcela nová vnitřní zvuková stabilizační tyč v kombinaci se SpeedFoam Air™ poskytuje zvýšený pocit z kovaného železa.

INTELIGENTNÍ SWEET SPOT
Vysokorychlostní kované čelo 4140 má v nejtenčím místě tloušťku 1,56 mm. Kombinace citlivého obličeje a nového vnitřního tvarování přináší nový design sweet spot, který je pozoruhodným pokrokem od prvních generací P·790. Tento nový sweet spot inteligentně zachytí více střel a zároveň zajistí konzistentní rychlost a přesnost míče.
Rozšířené parametry
Grip: Golf Pride Z Grip 360
Scroll To Top