Odyssey Ai-ONE Milled Seven T CH Putter -15%

Odyssey Ai-ONE Milled Seven T CH Putter

Kód produktu: 73033M3400
Značka: Odyssey
Pánské
10.600 Kč 12.480 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Ai-ONE Milled Seven T CH je aktualizovaný pohled na tento ikonický design s klikatým krčkem, který poskytuje mírné zavěšení špičky, které se nejlépe hodí pro údery s mírným obloukem a rotací face-u. Tento putter je vyfrézován z nerezavějící oceli a vybaven naší frézovanou titanovou vložkou Ai-ONE a má náš nový ocelový shaft SL 90 Stroke Lab.

Všem golfistům, dokonce i těm nejlepším hráčům Tour na světě, čas od času unikne střed face-u. A když ztratíte rychlost ve srovnání se středovým úderem, míček se nekutálí tak daleko, jak jste zamýšleli, takže vynecháte více patů nebo je necháte dál od jamky. Nyní v Odyssey Ai-ONE Milled jsme využili špičkového designu umělé inteligence Callaway a supervýpočetní schopnosti, abychom vytvořili úroveň výkonu destičky, které se nikdo jiný nevyrovná.

Tyto prémiové puttery mají tělo ze 100% frézované nerezavějící oceli se 100% frézovanou titanovou vložkou. Konstrukce z více materiálů zahrnuje jedinečné kontury na zadní straně face-u, které minimalizují ztráty rychlosti míče při zásazích mimo střed a výrazně zvyšují sweet spot. S Ai-ONE Milled končí putty v průměru o 10% blíže jamce než typický frézovaný putter.

Vložka Ai-ONE
Tato frézovaná titanová vložka byla navržena pomocí umělé inteligence pro vytvoření jedinečných kontur na zadní straně. Tyto kontury pomáhají udržovat rychlost míče při zásazích mimo střed pro lepší kontrolu vzdálenosti, bez ohledu na to, kam ji zasáhnete na face-i. Jedinečná povrchová úprava champagne doplňuje navy PVD hlavu a dodává jí bohatý a nápadný vzhled.
Rozšířené parametry
Grip: Pistols
Scroll To Top