TaylorMade Spider Tour -11%

TaylorMade Spider Tour

Kód produktu: N7531727
Značka: TaylorMade
Pánské
8.880 Kč 9.980 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
JE TO ZPÁTKY

Již téměř dvě desetiletí slaví puttery Spider hlavní šampionáty, vyhrávají největší týmové soutěže a sbírají vítězství na profesionálních turné po celém světě. Nyní jsme oživili podstatu této ikonické franšízy se zcela novou sérií Spider Tour.

PROHLÍDKA PAVOUKŮ
Jako jeden z nejuznávanějších a nejvýraznějších tvarů putterů je Spider Tour ikonou ve světě patování. Je ztělesněním vysokého výkonu MOI a poskytuje stabilitu, konzistenci a odpuštění. Stabilní design Spider Tour je obzvláště účinný při úderech mimo střed, protože pomáhá udržovat směr a kontrolu patu.

TRUE PATH™ ALIGNMENT | VIZ SVŮJ ŘÁDEK
Pohybujte se po greenech s přehledem pomocí opticky upraveného systému True Path™ Alignment. Tato starší technologie od TaylorMade vám pomůže lépe vizualizovat čáru k jamce a zároveň usnadňuje namíření putteru na váš cíl.

BÍLÁ VLOŽKA TPU PURE ROLL™ | CÍTIT ROZDÍL
Zažijte měkčí pocit s naší vložkou White TPU Pure Roll™. Vyrobeno ze směsi Surlynu a hliníku, má drážky pod úhlem 45° pro optimální náklon vpřed a lepší celkové vlastnosti náklonu. Bílá vložka také zajišťuje symetrii s bílým True Path Alignment.

PŘESNÉ VYVÁŽENÍ A DESIGN
Tenkostěnné podříznutí a ocelový drátěný rám umožňují přesné umístění CG a vytvářejí nástavbu se zvýšenou stabilitou a shovívavostí. Kromě toho se každý model řady Spider Tour může pochlubit jiným umístěním CG, aby vyhovoval široké škále stylů a preferencí patování.

PRÉMIOVÝ ZVUK A POCIT
Tlumič HYBRAR ECHO® je umístěn za obličejem, aby pomohl odstranit nežádoucí vibrace a poskytl prvotřídní zvuk a pocit při každém patu. Zažijte hru s nejlepším možným pocitem.
Rozšířené parametry
Grip: Pistol GT 1.0
Scroll To Top