TaylorMade Spider Tour V Novinka -11%

TaylorMade Spider Tour V

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánské
8.880 Kč 9.980 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
ZNOVA PŘEDSTAVENÁ STABILITA
Již téměř dvě desetiletí získávají patery Spider velká prvenství, vyhrávají největší týmové soutěže a sbírají vítězství na profesionálních turné po celém světě. Nyní jsme oživili podstatu této ikonické série se zcela novou sérií Spider Tour.

SPIDER TOUR V | ZJEDNODUŠENÉ TVAROVÁNÍ
Spider Tour V má moderní aerodynamickou konstrukci s kompaktním tvarem, díky čemuž je ideální pro golfisty, kteří hledají lepší kontrolu.

TRUE PATH™ ALIGNMENT | PODÍVEJTE SI SVŮJ ŘÁDEK
Pohybujte se po greenech s přehledem pomocí opticky upraveného systému True Path™ Alignment. Tato stará technologie od TaylorMade vám pomáhá lépe si představit čáru k jamce a zároveň usnadňuje nasměrování putteru na váš cíl.

VLOŽKA BÍLÁ TPU PURE ROLL™ | CÍTIT ROZDÍL
Zažijte měkčí pocit s naší vložkou White TPU Pure Roll™. Vyrobeno ze směsi surlynu a hliníku, má drážky skloněné pod úhlem 45° pro optimální naklánění dopředu a lepší celkové vlastnosti odvalování. Bílá vložka také zajišťuje symetrii s bílým True Path Alignment.

PŘESNÉ VYVÁŽENÍ A DESIGN
Tenkostěnné podřezání a ocelový drátěný rám umožňují přesné umístění CG, čímž vytvářejí nástavbu se zvýšenou stabilitou a odpuštěním. Kromě toho se každý model série Spider Tour může pochlubit jiným umístěním těžiště, aby vyhovoval široké škále stylů a preferencí hry.

ELEGANCE A TRVANLIVOST
Náš nový Gunmetal PVD Finish není jen o vzhledu; jde o dlouhověkost. Tento odolný povlak nejenže zvyšuje estetiku vašeho putteru, ale poskytuje také ochranu před nástrahami hry a environmentálními prvky. Je to povrchová úprava, která obstojí ve zkoušce času.
Rozšířené parametry
Grip: Pistol GT 1.0
Scroll To Top