Titleist SM10 Jet Black Wedge Novinka -11%

Titleist SM10 Jet Black Wedge

Kód produktu: 854RSSK5814
Značka: Titleist
Barva: Jet Black
Pánské
4.430 Kč 4.980 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
IMPROVED FLIGHTING & FEEL
Získejte nižší, útočnější let, který je při nárazu s SM10 úžasně pevný. Přesný posun těžiště vám dává ještě větší kontrolu a stabilitu pro větší jistotu při každém výstřelu.

MAXIMUM SPIN
Každá drážka SM10 je vyříznuta až po okraj, aby se maximalizovala rotace. Každá Vokey wedge je 100% testována na nejvyšší kvalitu a výkon a na oblast dopadu je aplikována lokální tepelná úprava, aby se zdvojnásobila životnost drážek.

ULTIMATE SHOT VERSATILITY
Váš švih je jedinečný a vyžaduje správné nářadí. Nalezení ideálního mixu grindů vám poskytne bezvadný kontakt a maximální všestrannost, takže budete připraveni na vše, co hřiště vyžaduje.

PROGRESSIVE CENTRE OF GRAVITY
Optimalizace polohy těžiště (CG) je jedním z klíčů k dosažení nejlepšího letu, přesnosti a odpuštění v klínu. SM10 má progresivní těžiště, které je individuálně kalibrováno pro každý loft, aby bylo dosaženo maximálního výkonu. Ve vyšších loftech se těžiště posunulo nahoru i dopředu směrem k obličeji. Tento pohyb má za následek nižší, kontrolovanější let s větší stabilitou. V kombinaci se zvýšeným MOI poskytuje SM10 výjimečný pocit a konzistenci.

Tour Proven Grinds
Každý tvar spodní hrany je specifický tak, aby vyhovoval různým hráčům a různým podmínkám na hřišti. Máte-li například strmý švih, vhodný je S nebo K grind. U mělčí švihové roviny je to zase L nebo M grind. Neutrální je F grind, který je díky všestrannosti vhodný pro drtivou většinu hráčů. Roli hrají i terénní podmínky (tvrdost povrchu golfového hřiště, kterému je tvar hrany přizpůsoben).

T GRIND
Pro ostřejší záběry
T-Grind je ideální pro hráče, kteří hledají nízký odraz a úzkou spodní hranou, která se přizpůsobí zemi. S maximálním odlehčením paty, špičky a zadní hrany umožňuje maximální všestrannost při úderech za všech podmínek.

M GRIND
Víceúčelový grind pro všestrannost
M Grind, oblíbený Voke, je navržen pro hráče, kteří rádi otáčejí face, otevírají a zavírají ránu, aby stříleli kolem greenu. Ideální pro hráče s plošším a ráznějším typem švihu, kteří střílejí z různých pozic.

S GRIND
Štíhlý a všestranný
S Grind má plnou spodní hranu, která byla zúžena pomocí broušení odtokové hrany, což jí dává rychlejší pocit přes trávník. Tento grind je nejvhodnější pro neutrální až pevné podmínky a pro hráče, kteří rádi ovládají loft rukama před nebo za míčem.

D GRIND
Vysoký odraz
D-Grind kombinuje všestrannost prostřednictvím broušení paty, špičky a zadní hrany s odpuštěním a vysokým, měřeným odrazem. D-Grind je ideální pro hráče se strmějším úhlem útoku, kteří hrají údery z různých pozic face-u.

F GRIND
Univerzální broušení pro plné střely
Grind F je univerzální wedge, která je vhodná zejména pro plné střely. Ideální pro hráče, kteří preferují tradiční Wedge.

K GRIND
To nejlepší v měkkých podmínkách
K Grind je nejvyšší v sestavě a nejlepší bunkr klub. K Grind je široká, plná wedge s vylepšeným prohnutím a je shovívavá v různých podmínkách měkčího písku a trávníku.
Scroll To Top