Titleist SM9 Jet Black Steel Wedge -11%

Titleist SM9 Jet Black Steel Wedge

kód produktu: 846RSSM5608
Značka: Titleist
Barva: Jet Black
Pánské
4.600 Kč 5.170 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
SPIN MILLED SM9 WEDGES

Představujeme wedge SM9. Každý může vyrobit wedge, ale k tomu, aby se kus vysoce výkonné technologie proměnil v nástroj kreativní kontroly, vyžaduje mistra. Šest osvědčených grindů je navrženo tak, aby nabízelo maximální kreativitu, všestrannost a konzistenci, vše pečlivě vyvinuté během let spolupráce s nejlepšími hráči na světě.Tour ověřené

- Pro každou ránu, každý lie, každé hřiště - existuje grind vhodný pro váš švih. Nalezení správného grindu, který odpovídá vašemu švihu a podmínkám hry, vám poskytne nejlepší interakci s trávníkem, kontakt a výkon odpalu. Master Craftsman Bob Vokey strávil desítky let vytvářením, vývojem a vylepšováním svých osvědčených grindů, aby vyhovovaly hráčům všech úrovní.Precizní vzdálenost a kontrola trajektorie

- Wedge SM9 jde zase o něco výš, posouvá přední těžiště (CG) a zvedá jej ještě dále, podporuje kontrolovanější let míče a pevný kontakt.Maximální spin

- Nové drážky wedge SM9 jsou vyříznuty až k okraji, aby se maximalizovala rotace. Každá wedge Vokey je 100% zkontrolována z hlediska nejvyšší kvality a výkonu a na oblast dopadu míče s wedgí je aplikováno lokalizované tepelné zpracování, aby se zdvojnásobila životnost drážky.Přehled GRINDů:

F-Grind

- F-grind je všestranný a zvláště vhodný pro všechny údery. Ideální pro hráče, kteří preferují tradiční patku. Wedge s F-grindem je na Tour nejhranější.

- M-Grind

Všestranný M-grind je osobním favoritem Boba Vokeyho a byl navržen pro hráče, kteří rádi mění svůj švih otevíráním nebo zavíráním clubface. ideální pro hráče s plošším švihem (pro hráče, kteří dělají malé "řízky").

S-Grind

- S-Grind má plnou patku, která byla zúžena, takže máte pocit, že klouže rychleji. Velmi dobře se hodí pro neutrální až pevný povrch a pro hráče, kteří chtějí mít pod kontrolou let míče.

D-Grind

- Broušení D-grindu kombinuje všestrannost patky, špičky a zadní hrany s vysokou odrazivostí zároveň. Ideální pro hráče, kteří přistupují k míči se strmějším úhlem nápřahu a chtějí hrát údery s různými pozicemi úderové plohy.

L-Grind

- Má nejnižší odraz ze všech gridů. Pata, špička a zadní hrana umožňují maximální všestrannost na greenu. Perfektní wedge na tvrdé povrchy a pro hráče s přesností s vysokou kontrolou nad místem dopadu, kteří hledají maximální rozmanitost střely.

K-Grind

- K-grind je spojen s nejvyššími odrazy. K-patka je ideální pro hru z bunkru a zároveň představuje tvar patky, která dokáže nejvíce odpouštět nepřesnost.Shaft:

- True Temper Dynamic Gold shaftGrip:

- Golf Pride Tour Velvet White grip
Scroll To Top