Ping I530 Irons Steel Novinka -11%

Ping I530 Irons Steel

Kód produktu: i530_ste_4-PW
Značka: Ping
Pánské
od 31.380 Kč 35.250 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
Ping i530
Pokud toužíte po kompaktní hlavě ve stylu blade a vaším hlavním cílem je větší vzdálenost, nová hlava i530 je navržena tak, aby míček vystřelila výš a dál a abyste se mohli konzistentně a předvídatelně trefovat blíže k jamce. Zvýšení vzdálenosti pochází z více zdrojů, včetně vysoce flexibilní kované lícní strany v konstrukci s dutým tělem, která přidá metry s těsnějším rozptylem.

Forged Face
Stejně jako u předchozích Ping modelů pro hráče na vzdálenost je kovaná, vysoce pružná čelní plocha z maraging oceli C300 přesně přivařena k dutému tělu z nerezové oceli 17-4, čímž vzniká ohyb, který přináší velkou vzdálenost.

Hollow-Body Design
Duté tělo zvýrazňuje prohnutí lícní strany, které generuje vyšší rychlost míče a větší vzdálenost. Lofty optimalizované pro vzdálenost pomáhají zajistit maximální výšku s brzdnou silou na greenech.

Confidence Inspiring
Milovníci blade tvaru ocení tenkou horní linii kompaktní hlavy, úzkou patku a malou výšku údetové plochy. Za čistý, prémiový vzhled částečně vděčí nové technice obrábění, která ztenčuje zadní stěnu, čímž šetří hmotnost a napomáhá odpouštění.

More Grooves, Spin
Přesně vyfrézované drážky MicroMax (větší rozestupy, více drážek) zajišťují konzistentní výsledky při startu a rotaci a výkon snižující skóre za všech podmínek.

Power With Feel
Nižší CG (těžiště) je lépe sladěno s místem, kde dochází k úderu, a polymer přesně umístěný v hlavě zlepšuje cit a zvuk a zároveň maximalizuje ohyb líce a rychlost míče. Wolframový šroub na špičce a závaží na špičce shaftu pro přesné vyladění švihové hmotnosti.

DG Mid Shafts
Základním shaftem je nový Dynamic Gold Mid 100 od True Temperu v různých flexích a o něco těžší Dynamic Gold Mid 115 je volitelnou variantou bez příplatku. Jejich tužší střední část a měkčí špička podporují střední startovní úhel a míru rotace se stabilním pocitem.

Scroll To Top