Ping G430 HL SFT Fairway Wood Novinka -13%

Ping G430 HL SFT Fairway Wood

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánské
9.250 Kč 10.630 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
G430 HL fairwayová dřeva
Fairwayova dřeva MAX a SFT HL spoléhají na 5,5gramové hliníkové zadní závaží, hřídel Alta Quick a lehčí grip pro vytvoření lehčí hlavy a švihu, což z nich dělá alternativy s jednoduchým švihem, díky kterým dosáhnete více zelených než často předtím.

G430 SFT
SFT zvětšená hlava produkuje draw a to generuje více rychlosti, vysoké a dlouhé rány díky novému Carbonfly Wrapu. Dostupné 3W, 5W, 7W.

Carbonfly Wrap
Carbonfly Wrap, ultralehká kompozitní korunka - úspora hmotnosti je přerozdělena na snížení těžiště a zvýšení rychlosti míče a MOI (odpuštění). Svůj podíl na příjemném zvuku má také kompozit.

Technologie Facewrap
Vytváří vyšší rychlost míče s vyšším startem na větší vzdálenost.

Upravte Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje osm pozic pro přizpůsobení vaší trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Tabulka ladění trajektorie
8-poloh umožňuje nastavení Loft (±1,5°) a Lie (až o 3°)

Shafty vytvořené technologií PING
PING Alta CB Black nabízí střední až vysoký start, PING Tour 2.0 Chrome střední start a PING Tour 2.0 Black podporuje nejnižší trajektorii.
Scroll To Top