TaylorMade Qi10 Fairway Novinka

TaylorMade Qi10 Fairway

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánské
8.630 Kč 9.480 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 FAIRWAY

Nové fairway dřevo TaylorMade Qi10 spojuje charakteristickou rychlost značky TM s bezprecedentním odpuštěním Qi10, které bylo vytvořeno s cílem zlepšit vaši hru jak z odpaliště, tak z fairwaye. Dřeva Qi10 byla pečlivě navržena s cílem předefinovat odpouštění a zajistit, že každá rána bude tak přesná, jak si hráč přeje, i když úder není zcela dokonalý.

KOMPLETNÍ VÝKON, POTVRZENÝ NA TOURU
Řada Qi10 je přizpůsobena golfistům na všech úrovních dovedností a nabízí harmonickou kombinaci síly a kontroly. To z ní činí ideální volbu nejen pro začátečníky, kteří hledají jistotu ve své hře, ale také pro zkušené hráče na Tour, kteří ocení pokročilou rychlost a přesnost.

NOVÁ KARBONOVÁ KORUNKA INFINITY
Qi10 fairway dřevo je vybaveno inovativní korunou Infinity Crown, která poskytuje jasný, nerušený výhled na hlavu hole shora při zaměření úderu. Tento nový design umožňuje inženýrům změnit tvar hole, přesunout větší váhu níže a více po obvodu v hlavě. Díky tomu je hůl stabilnější při švihu a dopadu, což podporuje opakovatelnost a přesnost úderů.

VZHLED
Inovativní konstrukce hlavy hole se může pyšnit vylepšenou aerodynamikou a sníženým těžištěm, což vede k delším, rovnějším ranám a vyššímu úhlu odpalu. Kromě funkční dokonalosti se dřeva Qi10 vyznačují elegantní, moderní estetikou, která reflektuje kvalitu a vášeň pro hru.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilní SPEED POCKET™ byla navržena tak, aby maximalizovala rychlost míče a poskytovala další odpuštění při nízko trefených ranách.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (52g, 0.600 Round)
  • Rozšířené parametry
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top