TaylorMade Qi10 Max Fairway Novinka

TaylorMade Qi10 Max Fairway

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánské
8.630 Kč 9.480 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 MAX FAIRWAY
Nové Qi10 Max Fairway dřevo přináší revoluční přístup k tradičním modelům, vyniká ultra vysokým MOI a kombinuje nízký CG s hlavou o objemu 200 cm3, poskytující důvěryhodný výkon. S Qi 10 Max zažijete spojení rychlosti a odpouštění, což zaručuje konzistentní výkon i při ranách mimo střed.

Jeho univerzálnost v různých herních podmínkách činí z Qi 10 Max ideální hůl pro údery z odpaliště i náročné rány na fairwayi. Hůl kombinuje odolnost a eleganci díky nejkvalitnějším materiálům a preciznímu zpracování.

Zcela nová karbonová koruna Infinity Crown dodává Qi10 fairway dřevu výjimečný vzhled, zajišťující jasný a nerušený pohled na hlavu hole při zaměření úderu. Tento inovativní design umožňuje inženýrům optimalizovat tvar hole, což posouvá váhu níže a do obvodu hlavy, zachovávající vysokou setrvačnost pro stabilitu a přesnost úderů.

Estetická dokonalost dřeva Qi10 spojená s inovativní konstrukcí hlavy, která nabízí vylepšenou aerodynamiku a snížené těžiště, přináší delší, rovnější rány a vyšší úhel odpalu. Elegantní a moderní design hůlí Qi10 vyjadřuje vášeň a kvalitu.

Thru-Slot Speed Pocket™, flexibilní SPEED POCKET™, maximalizuje rychlost míče a poskytuje dodatečné odpouštění při nízko trefených ranách.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (52g, 0.600 Round)
  • Rozšířené parametry
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top