TaylorMade Stealth Fairway -30%

TaylorMade Stealth Fairway

Kód produktu: N7410209
Značka: TaylorMade
Pánské
6.280 Kč 8.980 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Fairway dřevo Stealth, vyrobené z carbonové (uhlíkové) DNA, vytváří vysoký výkon MOI a přesnou hratelnost pomocí pokročilé konstrukce z více materiálů. Zcela nová 3D karbonová korunka umožnila inženýrům posunout hmotnost níže a hlouběji v hlavě hole. S větším profilem, ve srovnání se Stealth Plus (190ccm vs. 175ccm), a rafinovanou V-Steel patkou, je toto dřevo dokonalou směsí vzdálenosti a odpuštění.

Snadné zarovnání
- Zcela nový pokročilý laserový systém, který se táhne přes horní část úderové plochy, poskytuje jemný, ale výkonný nástroj pro zarovnání. Umístění laserem leptaného vzoru umožňuje čistou a minimalistickou estetiku korunky.

Vylepšený V-Steel design
- V-Steel™ je opravdová moderní klasika. Byl aktualizován, aby zlepšil odpuštění při zachování optimálních vlastností při vzletu míčku a snížení tření při dopadu pro lepší interakci trávníku a všestranného použití.

Nová cesta ke vzdálenosti a přesnosti
- Pevná a odolná ocelová úderová plocha C300 poskytuje silný start míčku a ve spojení s Twist Face®, korekčním zakřivením navrženým tak, aby každému poskytl rovnější údery při chybném trefení, mohou golfisté očekávat jak vzdálenost, tak přesnost.
Scroll To Top