TaylorMade Qi10 Driver Novinka -11%

TaylorMade Qi10 Driver

Kód produktu: M1414609
Značka: TaylorMade
Pánské
14.450 Kč 16.230 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 DRIVER
Inovativní driver Qi10 přináší revoluční odpuštění bez ztráty rychlosti.

Standardní model Qi10, s o něco větším profilem hlavy než jeho předchůdce Stealth 2, je navržen pro optimální kombinaci vzdálenosti a odpuštění. Úspora hmotnosti z karbonové korunky Infinity byla šikovně přemístěna do hlavy, což snižuje těžiště (CG) a zvyšuje moment setrvačnosti (MOI), což vede k vyváženému výkonu a konzistentním výsledkům.

Cílem TaylorMade u série driverů Qi10 je maximalizovat odpuštění pomocí pokročilých konstrukcí z více materiálů, které zvyšují moment setrvačnosti (MOI). Qi10 je koncipován tak, aby nabídl vyváženou kombinaci vzdálenosti a odpuštění. Tato strategie inženýrství přináší pozoruhodné odpuštění, umožňující konzistentní výkon i při nárazech mimo střed hlavy hole.

KOMPLETNÍ VÝKON
Qi10 driver přináší elegantní a sebevědomý design, pečlivě navržený pro poskytování vyváženého výkonu a impresivní vzdálenosti bez ztráty přesnosti. S nižším umístěním CG a vyšším MOI než u předchozí verze poskytuje Qi10 vyvážený výkon bez kompromisů. Bez ohledu na to, zda stojíte na odpališti nebo v fairwayi, Qi10 driver zajišťuje konzistentní a spolehlivé výsledky.

NOVÁ KARBONOVÁ KORUNKA INFINITY
Revoluční karbonová korunka Infinity pokrývá 97 % celkové horní plochy, vytvářejíc tak strategickou výhodu pro redistribuci hmoty a zlepšené odpuštění. Tímto způsobem poskytuje Qi10 driver nejen výjimečný výkon, ale i elegantní a čistý vzhled.

ZLEPŠENÝ PŘENOS ENERGIE
Třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pyšnit výrazně lehčí úderovou plochou než tradiční titanová konstrukce, což zvyšuje přenos energie při nárazech. To vede k lepší rychlosti míče a udržení výkonu i při nárazech mimo střed hlavy hole.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilní SPEED POCKET™ je konstruována tak, aby maximalizovala rychlost míče a poskytovala dodatečné odpuštění při nízko trefených úderech.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (kulatý 0.600, 52g)
  • Rozšířené parametry
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top