Sleva 10% Ping G410 Fairway Wood

Ping G410 Fairway Wood

kód produktu: ping_g410F
Značka: PING
7.750 Kč 8.613 Kč Cena bez DPH: 6.404,96 Kč
Možnosti
Pro praváky: Pro leváky:
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Fairway

Vyztužená ocel kováním v hlavě G410 je navržena tak, aby byl míč snadněji zasažen a dostal vyšší rychlost a pronikající trajektorii, která maximalizuje vzdálenost. Měkčí úderová plocha a efektivní umístění CG (těžiště) zvýší MOI, pro menší rozptyl. G410 fairway dřevo nabízí novou lehkou 8-polohovou manžetu s širší škálou možností, které se dají mezi sebou kombinovat.

Nízká zadní strana hlavy dostává těžiště mírně vpřed, než v G400, pro vyšší rychlost míče s maximální stabilitou a toleranci. Ideální místo zásahu se nachází výše na úderové ploše, pro zvýšení rychlosti míče s nízkou rotací na dlouhý a pronikavý let míče.

Vysoká hustota wolframu v obvodu hlavy zvyšuje stabilitu a toleranci. Úderová plocha je vyrobena z vysoce pevné oceli C300 (jedna z nejsilnějších slitin na světě) a je extrémně tenká pro větší pružnost, což zvyšuje rychlost míče, výšku a vzdálenost.

Technologie Tuning 2.0 využívá novou lehkou aerodynamickou objímku na krčku, která poskytuje osm poloh na ovlivnění dráhy letu míče (± 1,5°) a nastavení lie až o 3° než je standard, aby se optimalizoval let míče.
Scroll To Top