Titleist T200 Irons 5-PW Steel

Titleist T200 Irons 5-PW Steel

kód produktu: 538RSS5PE
28.512 Kč Cena bez DPH: 23.563,64 Kč
Možnosti
Pro praváky:
Pri nákupe nad 3000 Kč získavate dopravu za 30 Kč
  • Ať už jde o tvar na úrovni Tour a pocit z T100, výkonně hratelnou vzdálenost T200 nebo maximální rychlost a odpuštění T300 série T je výkonově nabitá sestava. Tato inovace se však týká pouze jednoho důvodu - pomoci hráčům Titleistu vložit na kartu nižší čísla.

  • Technologie Max Impact v modelu T200 znamená, že maximální rychlost získáte z téměř každého bodu nárazu na tváři. Unikátní polymerové jádro vyvinuté ve spolupráci s výzkumem a vývojem golfových míčků Titleist poskytuje přesné zvukové a tlumící vlastnosti. To vede k větší opakovatelnosti vzdálenosti od střely k záběru. Uvidíte, o kolik lépe dokážete hrát, když narazíte na číslo častěji.

  • T200 obsahuje více wolframu než kterákoli jiná žehlička série T, s průměrně 90 gv středně dlouhých žehličkách. To je více než třetina celkové hmotnosti hlavy hlavy strategicky umístěna na patě a špičce pro vynikající MOI.

  • Kovaná tvář T200 se ovine kolem podešve, aby se zvýšila rychlost míče v dolní části klubového povrchu. Ve spojení s progresivní scénou, která posune CG níže v dlouhých žehličkách, je výsledkem vynikající let s míčem.
  • Scroll To Top