TaylorMade Qi10 Max Rescue Women's -16%

TaylorMade Qi10 Max Rescue Women's

Kód produktu: M1413103
Značka: TaylorMade
Dámské
6.900 Kč 8.230 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 MAX RESCUE
Představujeme TaylorMade Qi10 Max Rescue, vynikající hybrid, který spojuje rychlost, za kterou je značka TaylorMade známá, s nevídaným odpuštěním. Tento hybrid byl koncipován s cílem poskytnout indulgentní odezvu na zásahy mimo střed úderové plochy a zároveň zvyšovat konzistenci vaší hry v různých herních podmínkách.

Qi10 Max Hybrid, navržený tak, aby uspokojil golfisty všech úrovní, se pyšní vyváženým a lehkým designem, poskytujícím pohodlnou a efektivní alternativu k dlouhým železům. Bez ohledu na to, zda teprve začínáte, nebo máte bohaté zkušenosti, Qi10 Max je koncipován tak, aby povýšil vaši hru.

Qi10 Max Rescue exceluje v rodině nových golfových holí od TaylorMade díky své extrémní obvodové hmotnosti a ultra nízkému těžišti (CG). Tyto charakteristiky společně vytvářejí hybrid, který nabízí maximální odpuštění, usnadňuje odpal i v náročných polohách golfového míčku. Tento přívětivý design je navržen pro vysoký start a dlouhé vzdálenosti.

ROZŠIRUJÍCÍ SE KARBONOVÁ KORUNKA

Hybrid Qi10 Max Rescue se odlišuje od svých předchůdců větší karbonovou korunkou. Tento strategický design vrchní části hlavy usnadňuje optimální redistribuci hmotnosti, což vede k většímu odpuštění a optimálním podmínkám pro start golfového míčku. Hmotnost je převážně umístěna níže v hlavě, což zvyšuje úhel startu golfového míčku, optimalizuje rotaci a maximalizuje odpuštění.

VŠESTRANNÝ A ODPUŠTĚJÍCÍ
Qi10 Max Rescue je dokonale vyvážený hybrid, který spojuje design s všestranností, aby uspokojil širokou škálu golfistů. Funkce jako V Steel™ sole a Thru-Slot Speed Pocket™ jsou zaměřeny na optimalizaci výkonu a odpuštění v různých herních podmínkách.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilní SPEED POCKET™ je konstruována tak, aby maximalizovala rychlost míče a poskytovala dodatečné odpuštění při nízko trefených ránech.

V STEEL™
Tento hybrid, poháněný inovativní V-Steel™ patkou s přesným závažím, je navržen pro vysoký start a odpuštění nepřesných ran.

GRIP:
  • LAMKIN ST SOFT WOMEN'S (40g, 0.600, kulatý)
  • Rozšířené parametry
    Grip: LAMKIN ST SOFT WOMEN'S
    Scroll To Top