TaylorMade Qi10 Rescue Novinka

TaylorMade Qi10 Rescue

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánské
7.480 Kč 8.230 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 RESCUE
Nový hybrid TaylorMade Qi10 Tour Rescue přináší ideální kombinaci rychlosti, odpuštění a přesnosti pro golfisty, kteří hledají maximální výkon na hřišti.

Ať už se pohybujete po náročném fairway nebo míříte přímo na green, tento hybrid umožňuje golfistům provádět náročné údery s větší přesností a kontrolou. Qi10 Tour Hybridy jsou speciálně navrženy pro zkušené golfisty, kteří oceňují vyvážený design, snadnou manipulaci a pokročilé funkce potřebné pro hru na vysoké úrovni.

Tour Inspirovaný Tvar:
Rafinovaný tvar inspirovaný turnajovými hřišti přispívá k vylepšené tvorbě úderů. Kompaktní design nabízí výkon podobný železu a poskytuje bezkonkurenční zpracovatelnost a kontrolu s dodatečným odpuštěním Rescue®.

Fast C300 Steel Face:
Kovaná úderová plocha C300 je nejtenčí ve středu a kolem okrajů, s silnějším pláštěm obklopujícím střed. Je vyrobena tak, aby maximalizovala rychlost na lící a zvýšila odolnost.

Maximální Přizpůsobení:
Upravte 3° loft sleeve pro jemné doladění vaší preferované vzdálenosti, trajektorie a tvaru střely. Změnou loftu lze také upravit úhel líce (přidaný loft - uzavření líce, snížení loftu - otevření líce).

GRIP:
  • Lamkin Crossline 360 grip (47g, 0.600, kulatý)
  • Rozšířené parametry
    Grip: LAMKIN CROSSLINE 360
    Scroll To Top