Titleist SM9 Tour Chrome Wedge -33%

Titleist SM9 Tour Chrome Wedge

Kód produktu: 844RSST5804
Značka: Titleist
Barva: Tour Chrome
Pánské
3.330 Kč 4.980 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
SPIN MILLED SM9 WEDGES
Představujeme wedge SM9. Každý může vyrobit wedge, ale k tomu, aby se kus vysoce výkonné technologie proměnil v nástroj kreativní kontroly, vyžaduje mistra. Šest osvědčených grindů je navrženo tak, aby nabízelo maximální kreativitu, všestrannost a konzistenci, vše pečlivě vyvinuté během let spolupráce s nejlepšími hráči na světě.

Tour ověřené
- Pro každou ránu, každý lie, každé hřiště - existuje grind vhodný pro váš švih. Nalezení správného grindu, který odpovídá vašemu švihu a podmínkám hry, vám poskytne nejlepší interakci s trávníkem, kontakt a výkon odpalu. Master Craftsman Bob Vokey strávil desítky let vytvářením, vývojem a vylepšováním svých osvědčených grindů, aby vyhovovaly hráčům všech úrovní.

Precizní vzdálenost a kontrola trajektorie
- Wedge SM9 jde zase o něco výš, posouvá přední těžiště (CG) a zvedá jej ještě dále, podporuje kontrolovanější let míče a pevný kontakt.

Maximální spin
- Nové drážky wedge SM9 jsou vyříznuty až k okraji, aby se maximalizovala rotace. Každá wedge Vokey je 100% zkontrolována z hlediska nejvyšší kvality a výkonu a na oblast dopadu míče s wedgí je aplikováno lokalizované tepelné zpracování, aby se zdvojnásobila životnost drážky.

Přehled GRINDů:
F-Grind
- F-grind je všestranný a zvláště vhodný pro všechny údery. Ideální pro hráče, kteří preferují tradiční patku. Wedge s F-grindem je na Tour nejhranější.
- M-Grind
Všestranný M-grind je osobním favoritem Boba Vokeyho a byl navržen pro hráče, kteří rádi mění svůj švih otevíráním nebo zavíráním clubface. ideální pro hráče s plošším švihem (pro hráče, kteří dělají malé "řízky").
S-Grind
- S-Grind má plnou patku, která byla zúžena, takže máte pocit, že klouže rychleji. Velmi dobře se hodí pro neutrální až pevný povrch a pro hráče, kteří chtějí mít pod kontrolou let míče.
D-Grind
- Broušení D-grindu kombinuje všestrannost patky, špičky a zadní hrany s vysokou odrazivostí zároveň. Ideální pro hráče, kteří přistupují k míči se strmějším úhlem nápřahu a chtějí hrát údery s různými pozicemi úderové plohy.
L-Grind
- Má nejnižší odraz ze všech gridů. Pata, špička a zadní hrana umožňují maximální všestrannost na greenu. Perfektní wedge na tvrdé povrchy a pro hráče s přesností s vysokou kontrolou nad místem dopadu, kteří hledají maximální rozmanitost střely.
K-Grind
- K-grind je spojen s nejvyššími odrazy. K-patka je ideální pro hru z bunkru a zároveň představuje tvar patky, která dokáže nejvíce odpouštět nepřesnost.

Shaft:
- True Temper Dynamic Gold shaft

Grip:
- Golf Pride Tour Velvet White grip
Scroll To Top