Callaway Apex UT Novinka

Callaway Apex UT

Kód produktu: 4I88
Značka: Callaway
Pánské
6.950 Kč 7.480 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
ČISTÁ SÍLA S ÚPLNOU KONTROLOU
Nové železo Apex UT je navrženo tak, aby poskytovalo lepším hráčům výkonnou, ale zároveň všestrannou možnost mimo odpaliště, když je přesnost prvořadá. Kovaný face 455 je navržen tak, aby poskytoval výjimečnou vzdálenost, zatímco revoluční kovaná konstrukce z více materiálů spárovaná s našimi patentovanými uretanovými mikrokuličkami poskytuje bezkonkurenční pocit.

POKROČILÝ KOVANÝ VÝKON A VÝKONNÁ PŘESNOST
Forged 455 face cup poskytuje výjimečnou vzdálenost, díky čemuž je železo Apex UT'24 neuvěřitelně výkonná a funkční možnost mimo tíčka.

DYNAMICKÝ DESIGN PODRÁŽKY PRO ZLEPŠENOU INTERAKCI TRÁVN
Disponuje designem dynamické podešve s přededranou přední hranou pro efektivnější prořezávání trávníku a reliéfem zadní hrany pro zajištění čistého výstupu. Výsledkem je železná podrážka, která udržuje rychlost na trávníku a podporuje konzistentní kontakt při všech úderech. Nové železo Apex Utility má kompaktnější tvar než její předchůdce s mírně mělčím čelem pro podporu vyššího vzletu.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI SOUPRAVY KOMB
Ať už hledáte náhradu drivingového železa nebo dlouhého železa, tato železa jsou navržena tak, aby hladce ladila s ostatními modely řady Pro a splnila tak specifické potřeby hráče. Všechna železa série Pro mají stejné zadní závaží MIM, aby měli fitteři větší kontrolu při nastavování hmotnosti švihu.
Scroll To Top