Ping I210 Irons Steel 4-PW -15%

Ping I210 Irons Steel 4-PW

kód produktu: i210_steel
Značka: Ping
23.210 Kč 27.300 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING i210 irons (železa)

Větší, měkčí vložka z elastomeru v kompaktní hlavě se aktivuje při dotyku pro bezprecedentní pocit, zatímco opracovaná úderová plocha a drážky pomáhají zajistit konzistenci a přesnost vzdálenosti potřebnou na bodování. Horká, tolerantní, dlouhá železa a přesně řízená střední železa a krátká železa vytvářejí vysoce výkonnou sadu.

Aktivní vložka z elastomeru je mnohem větší a o 50% měkčí, čímž vytváří o 25% větší kontakt s úderovou plochou, což zajišťuje čistý pocit při dotyku a zároveň vrací více energie do míče.

Dodatečný objem vlastního ladícího portu, který také zvyšuje zatížení obvodu a poskytuje přesné vyladění, umožňuje uložení o 30% větší vložky a vytváří o 25% větší kontakt s úderovou plochou, což vede k aktivaci elastomeru, aby se zajistil příjemný pocit.

Vylepšený, kompaktnější tvar a vzhled v kombinaci s minimálním progresivním offsetem přináší setu nejvyšší přitažlivost.

Vodicí hrana a profil zad byly vylepšeny, aby se zlepšila interakce s trávníkem pro přesnost vzdálenosti a ovladatelnost. Barva HydroPearl Chrome 2.0 zajišťuje odpuzování vody, aby výrazně zlepšila konzistenci v drsných a vlhkých podmínkách.

Projevy úprav na wedge Glide 2.0 přinášejí ostřejší okraj poloměru a užší drážky při Pitching wedge a U-wedge, které poskytují větší přesnost a pomáhají předcházet ztrátě kontroly, při důležitých úderech.
Scroll To Top