TaylorMade P770 Irons Steel Novinka

TaylorMade P770 Irons Steel

Kód produktu: N8064809
Značka: TaylorMade
Barva: Chrome
Pánské
od 30.030 Kč 38.500 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TaylorMade P770
Honba za dokonalostí je něco, co je pro TaylorMade charakteristické. Zatímco se oni sznaží o dokonalý design holí, vy stále pracujte na zvládnutí své hry. Představujeme nová železa P·770™, vaše nové nástroje, aby byly lepší než včera. Kompaktní, Tour ověřený tvar s vestavěným výkonem pro větší vzdálenost, odpuštění a pocit.

KOMPAKTNÍ TVAR SE VZDÁLENOSTÍ A ODPUŠTĚNÍM
Toto kompaktnější hráčské železo nemá problém držet krok s tvrdými hráči, dodává výbušnou sílu a vzdálenost. P·770 má v porovnání s velkým bratrem P·790 tenčí horní linii, méně odsazení (v dlouhých železech) a kratší délku hlavy.

PROGRESIVNÍ LAUNCH a SPIN
FLTD CG™ je strategický design, který u dlouhých železů umisťuje těžiště (CG) nejnižší a postupně jej posouvá výše v celé soupravě. Podporuje snazší start a hratelnost v dlouhých železech a zároveň optimalizuje trajektorii a rotaci ve skórovacích holích. Intuitivní koncept podporuje konzistenci a ovládání shora dolů.

KOVANÝ VÝKON A POKROČILÉ TECHNOLOGIE
Kovaná konstrukce s dutým tělem a ultratenká tvář jsou navrženy pro lepší pocit, vzdálenost a odpuštění. Kombinace Thru-Slot Speed Pocket a Progressive Inverted Cone Technology (ICT) jsou navrženy tak, aby chránily rychlost míče na celém obličeji a zlepšily hratelnost.

INTELIGENTNÍ SWEET SPOT
SpeedFoam™ Air má o 69 % menší hustotu než jeho předchůdce, čímž odemyká nejtenčí tvář P·770, jaká kdy byla, s inteligentním sweet spotem, který byl přemístěn tak, aby zachytil více úderů a přesně ukázal výkon tam, kde jej golfisté nejvíce potřebují .

  • Shaft: KBS Tour Steel
  • Grip: Golf Pride Z Grip 360
  • Rozšířené parametry
    Grip: Golf Pride Z Grip 360
    Scroll To Top