TaylorMade Stealth 2 Driver Novinka

TaylorMade Stealth 2 Driver

Kód produktu: N7484107
Značka: TaylorMade
Pánské
14.780 Kč 16.230 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
VÍCE UHLÍKU, VÍCE FARGIVENNOSTI
Se Stealth™ jsme posunuli hranice titanu a přivítali hráče golfu z celého světa do věku Carbonwood™. Takže, jak daleko jsme ochotni to zajít? Cesta daleko a do FARGIVENESS. Představujeme zcela nový Stealth 2, který kombinuje prvky rychlosti a odpuštění k odemčení FARGIVENESS.

NOVÁ 60X CARBON TWIST FACE
Už to bylo rychlé. Nyní jsme to udělali ještě shovívavějším. Nový design, který vychází z rychlostního úspěchu původního 60X Carbon Twist Face™, obsahuje vylepšenou verzi technologie Inverted Cone, která pomáhá udržovat rychlost míče při úderech mimo střed a zvyšuje odpuštění.

VÍCE UHLÍKU JAKO KDYKOLIV PŘEDTÍM
Ve srovnání s původním Carbonwoodem obsahuje Stealth 2 téměř dvojnásobné množství uhlíku. Je zkonstruován pomocí nového karbonem vyztuženého kompozitního kroužku a společně využívá více lehkého materiálu než kterýkoli ovladač v historii TaylorMade. Naše pokročilá aplikace karbonu umožňuje redistribuci hmoty pro větší shovívavost a stabilitu.

PREMIUM ZVUK
Tým inženýrů je posedlý vytvořením dokonalého zvuku se Stealth 2, přičemž do rovnice zahrnul i tloušťku karbonové podrážky. Kromě toho jsme použili kombinaci zakřivení, tvaru a vnitřních výztužných žeber pro jemné doladění akustiky, čímž jsme poskytli zvukový profil, který je jasný a výkonný.

VYŠŠÍ MOI, OPTIMÁLNÍ LAUNCH
Zrekonstruovaný ovladač Stealth 2 poskytuje vyšší MOI než Stealth s těžkým 25g wolframovým závažím umístěným na generátoru setrvačnosti pro větší odpuštění. Přední závaží TPS je strategicky umístěno na podrážce, aby podporovalo optimální vlastnosti při startu a otáčení, přičemž poskytuje úplný výkon a maximální odpustku.

GRIP: Golf Pride Z-Grip Plus 2
Rozšířené parametry
Grip: Golf Pride Z-Grip Plus 2
Scroll To Top