Doručení do 🎄
TaylorMade Stealth HD Women's Driver -25%

TaylorMade Stealth HD Women's Driver

Kód produktu: N7409803
Značka: TaylorMade
Dámské
12.270 Kč 16.350 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Za posledních 20 let byl titan králem, ale vždy v TaylorMade věděli, že každý materiál má své hranice. Po 20 letech výroby byly limity titanu prolomeny. Představujeme Stealth™ driver s 60X Carbon Twist Face úderovou plochou. Vítejte v "Carbonwood" věku.

Proč karbon (uhlík)?
- Budoucnost výkonu driveru začíná u 60x Carbon Twist Face úderové ploše – složené z 60 vrstev karbonových plátů strategicky uspořádaných pro lepší přenos energie a vyšší rychlosti míče přes velkou plochu.

Optimální Spin a Launch
- Díky inovativnímu ukrytu nanotextury, který vytváří texturu úderové plochy potřebnou pro ideální množství tření při dopadu, tak v TaylorMade změnili pohled na golfové drivery. Polyuretan pokrývá celou plochu pro jemné vyladění startu (odpalu) a spinu (rotace), optimalizuje celkovou vzdálenost za všech herních podmínek.

Navržen pro váš švih
- Alternativní barevné provedení dodává driveru Stealth Women's (dámský) nápadný kovový povrch. V "Custom" verzi najdete řadu komponentů, včetně lehkých shaftů, gripů a dalších pro sestavení ideální hole

Prémiový zvuk
- TaylorMade inženýři věděli, že zvuk je kritickou součástí pocitu, a proto byli vyloženě posedlí vytvořit dokonalý zvuk. Použili kombinaci zakřivení, tvaru a vnitřních výztužných žeber k jemnému vyladění akustiky.

Tvarování pro rychlost
- Symetrický generátor setrvačnosti ("The Asymmetric Inertia Generator") vytváří pokročilou aerodynamiku v nejkritičtější fázi švihu – v okamžiku těsně před nárazem. Tento průlomový design zvyšuje rychlost hlavy hole a zároveň umožňuje umístit na zadní část hole další hmotnost, aby se podpořila vyšší MOI, optimální start a lepší odpuštění.
Scroll To Top