Sleva 21% Callaway Epic Flash Sub Zero Driver

Callaway Epic Flash Sub Zero Driver

kód produktu: Epic-flash-sz-drv
Značka: Callaway
12.350 Kč 15.633 Kč Cena bez DPH: 10.206,61 Kč
Možnosti
Pro praváky: Pro leváky:
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Callaway EPIC Flash Driver

Nový driver Epic Flash využívá novou technologii Callaway s názvem Flash Face, která pomůže hráčům získat větší rychlost míče na větší vzdálenost. Tento úžasný pocit, který dostanete, když uděláte dobrý švih a rozdrtíte jedno z tíček? Flash Face dělá míč rychlejší a delší.

Sofistikovaná konstrukce Flash Face byla vytvořena pomocí technologie Artificial Intelligence - příklad prvního užívání A.I.in the golf v průmyslu golfového vybavení - a "Strojového vzdělávání", v oblasti počítačové vědy, která využívá statistické techniky k tomu, aby se počítačové systémy mohly "učit" bez naprogramování. Prostřednictvím počítačů procházelo 15.000 obrázků úderové plochy, výuku z každé z nich, před příchodem na Flash Face.

Nová technologie Flash Face pro vyšší rychlost míče

Inženýři společnosti Callaway používali technologii Artificial Intelligence a Machine Learning, aby vytvořily radikálně odlišný design úderové plochy, aby se podpořila vyšší rychlost míče ve středu úderové plochy.

Vyšší rychlost míče

Vnitřní Jailbreak kolíky vyztužují a stabilizují korunku a spodní část, čímž vytvářejí větší rázové zatížení na úderovou plochu, čímž podporují vyšší rychlost míče.

Ovládání míče

Nastavitelná hmotnost 16 gramů dává hráčům sílu, aby snadno hráli DRAW, FADE nebo STRAIGHT údery.

Výjimečný
Tolerantní

Nová lehčí triaxiální uhlíková tkanina tzv. T2C má těsnější tloušťku. Hmotnost, kterou šetří, se přerozděluje v hlavě, aby zvýšila MOI pro mimořádnou toleranci při zasažení mimo střed úderové plochy.

Epic Flash Zero Driver

Pokročilý tvar hlavy a vnitřní vyvážení vytvářejí vzácnou kombinaci vysokého MOI a nízké rotace míče v driveru, což vede k větší toleranci a delší vzdálenosti.

Project X Even Flow Green
40G - Light/Regular (Women's)
50G - Light/Regular/Stiff

Mitsubishi Tensei AV Blue
60G - Regular/Stiff/Extra Stiff

Project X HZRDUS Smoke
60G - Regular/Stiff
70G - Stiff/Extra Stiff

Align Green Grip

Společnost Callaway navázala spolupráci s Golf Pride, aby spustila Multi-Compound Align Green grip. Tento grip podporuje konzistentní umístění ruky a úderové plochy prostřednictvím vysunutého žebra a hmatové struktury na spodní straně gripu. Pomocí systému Hosel Callaway Opti-Fit je vystouplé žebro Align vždy ve správné orientaci bez ohledu na to, jaké nastavení krčku je zvoleno.
Scroll To Top