Sleva 15% Ping G410 Hybrid

Ping G410 Hybrid

kód produktu: ping_g410H
Značka: PING
5.940 Kč 6.993 Kč Cena bez DPH: 4.909,09 Kč
Možnosti
Pro praváky:
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Hybrid

Hybrid G410 vám umožní přizpůsobit let míče přes osm různých způsobů nastavení loftu a lie (+ - 1,5°) pro konzistentně lepší výsledky. Tenčí a flexibilnější úderová plocha s vysokou pevností vytváří vyšší rychlost míče. Větší profil poskytuje zvýšenou stabilitu.

Větší hlava s turbolátorami na koruně poskytuje dodatečnou stabilitu a pomáhá zvýšit MOI o 6,5%. Její tvar napomáhá při zarovnání úderové plochy za míč a zvyšuje jistotou zamíření na cíl.

Trajektorie Tuning 2.0 využívá nový patentovaný, lehký a aerodynamicky nastavitelný krček s osmi nastaveními, který nabízí nastavení loftu (± 1,5°) a nastavení lie až o 3° oproti standardu, aby se optimalizoval let míče.

Hlubší umístěné závaží s vysokou hustotou wolframu vytváří extrémní váhu na obvodu hlavy, aby se maximalizovala tolerance s jejím větším profilem. Pevnost a pružnost tenké ocelové lícní plochy připevněné k hlavě ze 17-4 nerezavějící oceli zvyšuje rychlost míče pro větší vzdálenost.

Úderová plocha je texturovaná, aby se zredukovala rotace a malované drážky pomáhají dostat míč na správné místo.
Scroll To Top