Ping Glide 4.0 Wedge
Nová wedge PING Glide 4.0 je další generací wedge s velkým odpuštěním. Díky Elastomerovému insertu je pocit při impaktu maximálně měkký. Nenápadný design skrývá mnoho technologie.
S Grind
střední bounce
nemá zaoblenou spodní hranu hole
oblá přední hrana hole
padne většině golfistů
W Grind
širší hlava hole nejvíce odpouští při hře z měkkých míst jako raf
oblá spodní hrana
optimalizována pro hru z bankru a square rány
T Grind
vyšší hrana bounce
zaoblená spodní hrana hole
zvýšený střed bounce
E Grind
vysoký profil hole
vylepšená přední hrana hole
zúžený krček pro snadnější hru z bunkerů
8620 Carbon Steel Body, Elastomer CTP Insert
Více materiálová konstrukce z 8620 carbon oceli a elastomeru je vynikající dvojice pro změkčení impaktu.
Milled Grooves & Face Blast
Kombinace frézovaných drážek a nového Emery povrchu líce hole dává více třecí síly při kontaktu s míčem jehož výsledkem je samozřejmě vyšší spin a nižší vzletový úhel.
Compact Shape
Glide 4.0 je oku lahodící wedge z velmi kompaktní vedoucí hranou líce hole.
Full Shots
U wedgí s nižším loftem (46°, 50° & 52°) jsou drážky konické pod úhlem 20° a zaoblené rádiusem .005" pro optimální výkon v plném švihu.
Around the Green
wedge s vyšším loftem (54°, 56°, 58° & 60°) jsou zaoblené rádiusem .004" ( jsou ostřejší ) a 28° tonus dává více spinu při hře kolem greenu.