Nikon Coolshot 50i

Nikon Coolshot 50i

Kód produktu: 40243
Značka: Nikon
Barva: grey/black
8.280 Kč 9.000 Kč
Možnosti
Dostupnost: obvykle 1 týdny
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
Vezměte ho a hrajte
- Představujeme CoolShot 50i, první laserový dálkoměr od Společnosti Nikon se zabudovaným magnetem na připevněním. Tento inovativní produkt je navržen tak, aby posunul Vasu hru na vyšším úroveň. Je vybaven špičkovou optikou od Společnosti Nikon, funkcím upravením vzdálenost o sklon, funkcím DUAL LOCKED ON QUAKE na Potvrzení vzdálenost k vlajku a funkcím nepřetržitého měření.

připevníme ho
- inovativní vestavěný magnet umožňuje bezpečně připevnit CoolShot 50i ke kovovým povrchům, například na vak na golfové hole Nebo golfový vozík, pro Snadný přístup a snadné opakované použitím.

Úprava vzdálenost o sklon
- Při volnočasové hře Moze Zapnutí funkcím ID (stoupání / klesáním). Ta do výpočtu vzdálenost zahrne sklon terénu, který je kriticky důležitý při úderech směřujících nahoru Nebo dolu kopcem. Muze take aktivovat LED kontrolku Měření skutečné vzdálenost, která signalizuje dodržování pravidiel Měření při soutěžním hraní.

soutěžní hra
- V případě, že je kompenzacím naměřené vzdálenost o sklon terénu zakázána, LED kontrolka Měření skutečné vzdálenost informuje spoluhráče, že režim ID nepoužíváte.

Technologie Locked On
- funkcím DUAL LOCKED ON QUAKE vás informuje, že byla odměřená vzdálenost k vlajku, což umožňuje zamířit na jamku a ne na strom Nebo jiný objekt, který může byť v cestě. Laserový dálkoměr při přesném zaměření poskytne vizuální indikacím a jemně zavibruje.

porozuměním terénu
- Měřte Přesně vzdálenost k stromům a jedinou překážkám, které můžu Mít v cestě, v reálném čase pomocí Funkce nepřetržitého měření. Stačí stisknout a podrží tlačítkem napájením a můžu prozkoumat okolí.

Přátelský k počasím
- Malá Přeháňka vám nikdy nenarušila hru a určitě nezastaví ani laserový dálkoměr CoolShot 50i. Tento laserový dálkoměr je odolný Vůči déšť a zvládne různorodé podmínky a teploty.

Lehký a kompaktní
- Tento Lehký laserový dálkoměr má velikost smartphonu a váží pouhých 175 g - to znamená, že příjemně zapadne do Vašeho sáčku a nezatíží vás.

čistý obraz
- CoolShot 50i obsahuje monokulár se 6-násobným zvacsenie a vícevrstvou úpravou čoček a antireflexní technologií od Společnosti Nikon, Díky Comu poskytuje jasný a čistý obraz. Čistota obrazu je důkazem toho, že společnost Nikon je již více Jak 100 let světovým lídrem v oblasti optiky.

dodávané Příslušenství
- Kryt baterie pro laserový dálkoměr
- Poloměkké pouzdro na laserový dálkoměr CoolShot

TECHNICKÉ PARAMETRY
- Rozsah měření (skutečná vzdálenost): 5 - 1 090 m
- Zobrazení vzdálenost (krok) (m): Skutečná vzdálenost (nahoře): po 1 m
Skutečná vzdálenost (dole): po 0,5 m (při vzdálenosti menší Jak 1 000 m)
1 m (1 000 m a více)
Vzdálenost upravená o sklon (dole): po 0,2 m
1 m (1 000 m a více)
- Přesnost (skutečná vzdálenost) (m): ± 1 m (při vzdálenosti menší Jak 100 m)
± 2 m (při vzdálenosti od 100 m do 1 000 m)
± 0,5 m (1 000 m a více)
- Hledáček - zvětšení (×): 6
- Hledáček - Efektivní průměr objektivu (mm): 22
- Hledáček - skutečné zorné pole (°): 6
- Hledáček - průměr výstupní pupily (mm): 3.7
- Hledáček - předsunutím výstupní pupily (mm): 17
- Rozměry (Š x V x H) (mm): 100 × 75 × 38
- Hmotnost (bez baterií) (g): 175
- Zdroj energie: litiové baterie CR2 × 1 (3 V), automatické vypnutím (přibližně po 8 s nepoužíváním)
Scroll To Top