Ping G430 HL MAX Driver Novinka -13%

Ping G430 HL MAX Driver

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánské
13.600 Kč 15.630 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
G430 HL Driver
Modely HL MAX a SFT využívají lehčí zadní závaží (11 g), shaft Alta Quick a lehčí grip, aby poskytly větší rychlost míče s extrémním odpuštěním. Při testování hráči s pomalejší rychlostí švihu získali v průměru o 8 metrů se stavbou HL.

G430 MAX
nejshovívavější driver (který se také řadí mezi nejdéle), s ještě příjemnějším zvukem. Nová optimalizace designu obličeje vede ke zvýšenému ohýbání pro velký nárůst vzdálenosti a 25gramové pohyblivé zadní závaží umístí těžiště tak, aby ovlivnilo tvar rány. Dostupné ve stupních 9°, 10,5° a 12°.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+
Mělčí, tenčí plocha s proměnlivou tloušťkou a přechodový design hrají vyváženou roli při snižování hmotnosti z plochy a zároveň vytvářejí větší vychýlení, aby se dosáhlo vyšší rychlosti míče pro delší vzdálenost.

Zvukové inženýrství
Výzkum zvukových frekvencí a harmonických vedl inženýry k vytvoření nové vnitřní žebrové struktury, což má za následek požadovaný zvuk a zážitek z úderu.

Nejvíce odpuštění
Aby se optimalizoval let míče a maximalizovala vzdálenost při zachování nejvyšší MOI v historii PING, 25gramové wolframové závaží s vysokou hustotou lze posunout do polohy těžiště tak, aby bylo dosaženo změny ±8 yardů mezi nastaveními Draw, Neutral a Fade.

Upravte Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0, osm pozic pro přizpůsobení vaší trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Ladění trajektorie
8 poloh umožňuje nastavení Loftu (±1,5°) a Lie-u (až o 3° plošší než standardní) pro co nejlepší výsledky.

PING shafty
PING ALTA CB Black nabízí střední až vysoký start, PING Tour 2.0 Chrome střední start a PING Tour 2.0 Black podporuje nejnižší trajektorii. PING ALTA Quick je pro vysoký start z nižších rychlostí švihu.

Volitelné shafty
Project X Hzrdus Smoke Red RDX poskytuje vyšší start, Mitsubishi Kai'Li White nižší.
Scroll To Top