Ping G430 MAX 10K Driver Novinka -13%

Ping G430 MAX 10K Driver

Kód produktu: G430-MAX-10K-D-12
Značka: Ping
Pánské
15.780 Kč 18.130 Kč
Možnosti
Tento produkt není možné koupit přes eshop, kvůli obchodní politice značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 nebo e-mailem na eshop@digitalgolf.sk
Jmenuje se MAX 10K, protože překračuje kombinovaný práh MOI 10 000 g-cm2, čímž vytváří rekord a činí z něj náš nejpřímější a nejshovívavější driver vůbec. Pevná zadní hmotnost, náš největší profil hlavy a korunka Carbonfly Wrap pomáhají G430 MAX 10K vystřelit míč výše s menší rotací pro konzistentně delší a rovnější výsledky.

Straightest. Most Forgiving. Ever.
Pevné závaží umožňuje rekordní MOI, protože pohání hmotu dolů a zpět, aby se zvýšilo odpuštění a optimalizovala poloha těžiště, snížila se rotace a zajistila se rychlost míče na celé ploše hole pro větší vzdálenost.

Carbonfly Wrap Crown
Extrémně lehká kompozitní koruna se vine do patní a špičkové části. Úspora hmotnosti je přerozdělena na snížení těžiště, snížení rotace a zvýšení MOI pro zvýšení rychlosti míče.

Largest Profile
Dosud největší profil hlavy PING maximalizuje rozměry paty a špičky a přední a zadní části, které jsou přípustné podle USGA, přičemž zůstává v rámci limitu objemu 460 cm3. Tento oku lahodící tvar vám pomůže nasměrovat vás k cíli a vzbuzuje důvěru při delších a rovnějších odpalů.

Thinner Face With Spinsistency
Mělčí a tenčí kovaná titanová plocha T9S+ je optimalizována pro větší ohebnost, aby se zajistila vyšší rychlost míčku, a spoléhá na rotaci, inovaci s proměnlivým poloměrem otáčení, která optimalizuje rotaci po celé ploše pro větší vzdálenost.

Adjust Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0 využívá lehkou, aerodynamickou manžetu, která poskytuje osm pozic pro přizpůsobení vaší trajektorie pro maximální vzdálenost a přesnost.

Powerful Sound
Zvuk hlavy z více materiálů je méně ztlumen a o něco hlasitější než u G430 MAX, abyste měli pocit ještě silnějších a uspokojivějších odpalů.

G430 MAX 10K High Launch (HL)
Při testování golfisté s pomalejší rychlostí švihu získali v průměru devět yardů od odpaliště z vyšší rychlosti míče generované nižší systémovou hmotností vlastní konstrukce HL (19 g záď, shaft PING Alta Quick a grip Lamkin UTx Lite). Délka shaftu je 46" na podporu maximální vzdálenosti. Konstrukce HL je dostupná iv modelech G430 MAX a SFT.

PING-Engineered Shafts
PING Alta CB Black nabízí střední až vysoký start, PING Tour 2.0 Chrome střední start a PING Tour 2.0 Black podporuje nejnižší trajektorii.
Scroll To Top