TaylorMade Qi10 Tour Rescue Novinka

TaylorMade Qi10 Tour Rescue

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánské
7.950 Kč 8.730 Kč
Možnosti
Sdílejte na: Facebook Doprava 99 Kč
TAYLORMADE Qi10 TOUR RESCUE
Nový hybrid TaylorMade Qi10 Tour Rescue přináší dokonalou kombinaci rychlosti, odpuštění a přesnosti pro vylepšený golfový zážitek.

Ať už stojíte na náročném fairway nebo míříte na green, tento hybrid umožňuje golfistům provádět náročné údery s větší přesností a kontrolou. Qi10 Tour Hybridy jsou navrženy speciálně pro zkušené golfisty, kteří ocení vyvážený design, snadnou manipulaci a pokročilé funkce potřebné pro hru na vysoké úrovni.

Tour-Inspirovaný Tvar:
Tento rafinovaný tvar, inspirovaný profesionálním okruhem, přispívá k vylepšenému provedení úderů. Kompaktní design hybridu nabízí výkon srovnatelný s železem a poskytuje bezkonkurenční zpracovatelnost a kontrolu s dodatečným odpuštěním Rescue®.

Rychlá Ocelová Úderová Plocha C300:
Kovaná úderová plocha C300 je nejtenčí ve středu a kolem okrajů, s silnějším pláštěm obklopujícím střed. Je navržena tak, aby maximalizovala rychlost na lící a zvýšila odolnost.

Maximální Přizpůsobení:
Upravte úhel líce pomocí 3° loft sleeve pro jemné doladění vaší preferované vzdálenosti, trajektorie a tvaru střely. Změnou loftu lze také upravit úhel líce (přidaný loft - uzavření líce, snížení loftu - otevření líce).

S novým hybridem TaylorMade Qi10 Tour Rescue dosáhnete optimální kombinace výkonu a preciznosti ve vaší golfové hře.

GRIP:
  • Lamkin Crossline 360 grip (47g, 0.600, kulatý)
  • Rozšířené parametry
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top